Naše školička je založena na lásce k baletu a k dětem. Snažím se vytvořit prostředí, kde se děti mohou rozvíjet nejen tanečně, ale i osobnostně. Mám radost, že můžu být součástí života našich malých tanečníků a těším se na to, co pro ně připravím v budoucnosti.

BALET

JAKO UMĚLECKÁ FORMA

Balet je umělecká forma, která kombinuje pohyb, hudbu a příběh k vytvoření krásného tance.

Tento tanec se vyznačuje elegantními pohyby a propracovanými kostýmy. Snad každé představení má nějaký příběh, kteří tanečníci vypráví skrze pohyb. Tyto příběhy často vycházejí z literatury, historie nebo mytologie. Jsou tedy nejenom zábavné, ale často také velmi vzdělávací.

Balet je známý svým mistrovským využitím techniky a krásou svých pohybů. Tanečníci a tanečnice se musí učit velkému množství technických prvků, jako jsou plié, tendu, piruety a skoky. Kromě toho musí být schopni vyjádřit emoce a příběh skrze své pohyby.
Balet může být nejen krásný a elegantní, ale také velmi zábavný a naplňující.

Při výuce baletu mohou děti objevit nové pohyby, zdokonalit svou techniku a projevovat se prostřednictvím tance. Navíc se mohou seznámit s novými přáteli a patřit do úžasné komunity baletních tanečníků. Tento moderní tanec může být skvělou cestou ke zlepšení fyzické kondice, posílení sebedůvěry a objevení nových schopností.

Pokud máte chuť objevit krásu baletu, neváhejte a přijďte k nám do školičky!

Kontakt

Chcete přihlásit své dítě? Napište nám

Kontaktní formulář